Східні казки

Збірка «Східні казки» об’єднує казки народів Сходу – сирійців, індонезійців, арабів, корейців та ліванців, даруючи маленьким книголюбам можливість поринути в дивний світ неповторної культури кожного етносу. Книжка включає 5 найчарівніших із чарівних, найпрекрасніших із прекрасних, наймудріших із мудрих казок Сходу. Ілюстрації до цієї збірки виконані талановитою художницею Олександрою Полоскіною.

З перших сторінок ці казки захоплюють, приворожують, навчають і застерігають, розгортаючи калейдоскоп дивовижних подій, у які потрапляють сміливі й кмітливі герої в боротьбі з незвичайними й підступними істотами. Прочитавши цю книжку, малята розкриють секрет чарівних яблук, які в руках чесної та порядної людини сміються, а в руках нечесної плачуть; дізнаються повчальну історію про те, як добро перемагає зло в індонезійській казці про двох братів Дауда й Сапілаха, один з яких був добрим, а інший – злим; стануть учасниками дивовижних подій арабського юнака Джаміля та його нареченої Джамілі; дізнаються легенду про те, як син бідного селянина виявився розумнішим за свого короля та королівських міністрів; побувають у країні, де сміливий царевич Омар боровся з тисячооким драконом заради спасіння людей.

Східні казки із серії «Чарівний світ» будуть цікавими, пізнавальними та повчальними для маленьких читачів. Збірка відкриває перед малятами чарівний світ пригод мужніх та чесних героїв мудрих казок народів Сходу.

Серією дитячих казок «Чарівний світ» ми презентуємо якісно новий підхід до оформлення та видання дитячої літератури, використовуючи світові тенденції книговидання. По-перше, кожен розворот книжки ілюстрований. А в кожній збірці не мало не багато – 128 сторінок. По-друге, для того щоб фарби на малюнках були яскравими і насиченими, використано австрійський папір «Артік Воліум», на якому малюнки виглядають об’ємними. Окрім цього, на обкладинці книжки використані елементи вибіркового лакування. По-третє, книжка відповідає всім стандартам та гігієнічним вимогам до оформлення дитячої літератури, що діють в Україні. По-четверте, на кожному розвороті книжки не допускається друк тексту на малюнках. По-п’яте, фон під текстом обраний такої щільності, яка не заважає дитині читати текст. Приємно здивує і ціна книжок.

Нема в наявності