Оренда конференц-залу

Немає значення масштаб Вашого заходу – це локальний семінар чи міжнародний конгрес, фахівці «УкрНДІСВД» професійно організують проведення цієї події в нашому конференц-залі та зроблять Ваш захід по-справжньому значним. Адже успішно проведа конференція чи семінар – це не лише високий рівень його доповідачів, а й професійна організація заходу.

Основне правило, яким керується команда «УкрНДІСВД» при організації заходу будь-якого формату й будь-якого масштабу, – створення унікальної комфортної атмосфери з метою досягнення максимального ефекту від події, що відбувається.

Наш конференц-зал загальною площею понад 520 кв. м розрахований на комфортне перебування 240 осіб. Світлий, просторий – він налаштовує на робочий лад. Для більш продуктивної роботи конференц-зал обладнаний усією необхідної технікою, а саме: екраном, мультимедійним проектором, комп’ютером, звуковим обладнанням (мікрофоном). Під час проведення будь-якого заходу важливо «підживлювати» не лише розум, але й тіло. Тому поруч з конференц-залом можна організовувати перерви на каву, під час яких гості заходу можуть спілкуватися в неформальній обстановці та налагодити ділові контакти.

Основними перевагами проведення різноманітних заходів у нашому конференц-залі є:

• зручне розташування;

• наявність презентаційного, звукового й мультимедійного обладнання;

• лояльна цінова політика;

• можливість проведення перерви на каву.

Наш конференц-зал знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Кіото, 25, 3-тя прохідна, станція метро «Лісова».

Для Вашої зручності розроблено різні схеми оренди конференц-залу: погодинно, на цілий день, з обладнанням чи без нього. Таким чином, легко спланувати бюджет проведеної конференції.

Вартість оренди конференц-залу становить:

200 грн за годину – при погодинній оплаті;

1200 грн за добу (не більше 8 годин).

Наші фахівці нададуть консультації з будь-яких питань щодо проведення заходу та приймуть заявку на оренду конференц-залу за телефонами:

+38 050 355 34 43
+38 068 523 08 80
+38 063 523 48 27

Ви можете також відправити запит на

e-mail: office@ukrndisvd.com.ua