Організація та проведення конференцій і семінарів

Щороку на базі «УкрНДІСВД» організовуються та проводяться науково-практичні конференції та семінари, у тому числі й міжнародні, з актуальних питань розвитку видавничо-поліграфічної галузі. На конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, слухачі магістратур, студенти вищих навчальних закладів, представники науково- дослідних установ, комерційних фірм та інших організацій, діяльність яких має відношення до тематики конференції. На сьогодні проведено вже 20 таких міжнародних конференцій. Постійними учасниками конференцій є викладачі та студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (м. Київ), Національного авіаційного університету (м. Київ), Української академії друкарства (м. Львів), Черкаського державного технологічного університету (м. Черкаси) та інших ВНЗ і науково-дослідних установ.

Окрім організації та проведення конференцій на видавничо-поліграфічну тематику, «УкрНДІСВД» організовує проведення на високому рівні у власному конференц-залі конференцій, семінарів, презентацій, ділових зустрічей, тренінгів, корпоративних заходів на замовлення сторонніх організацій.

Наш конференц-зал знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Кіото, 25, 3-тя прохідна, станція метро «Лісова». Конференц-зал загальною площею понад 520 кв. м розрахований на комфортне перебування 240 осіб. Світлий, просторий – він налаштовує на робочий лад. Для більш продуктивної роботи конференц-зал обладнаний усією необхідної технікою, а саме: екраном, мультимедійним проектором, комп’ютером, звуковим обладнанням (мікрофоном). Під час проведення будь-якого заходу важливо «підживлювати» не лише розум, але й тіло. Тому поруч з конференц-залом можна організовувати перерви на каву, під час яких гості заходу можуть спілкуватися в неформальній обстановці та налагодити ділові контакти.

Основними перевагами проведення різноманітних заходів у нашому конференц-залі є:

• зручне розташування;

• наявність презентаційного, звукового й мультимедійного обладнання;

• лояльна цінова політика;

• можливість проведення перерви на каву.

Для Вашої зручності розроблено різні схеми оренди конференц-залу: погодинно, на цілий день, з обладнанням чи без нього. Таким чином, легко спланувати бюджет проведеної конференції.

Немає значення масштаб Вашого заходу – це локальний семінар чи міжнародний конгрес, фахівці «УкрНДІСВД» професійно організують проведення цієї події в нашому конференц-залі та зроблять Ваш захід по-справжньому значним. Адже успішно проведа конференція чи семінар – це не лише високий рівень його доповідачів, а й професійна організація заходу.

Основне правило, яким керується команда «УкрНДІСВД» при організації заходу будь-якого формату й будь-якого масштабу, – створення унікальної комфортної атмосфери з метою досягнення максимального ефекту від події, що відбувається.

Наші фахівці нададуть консультації з будь-яких питань щодо проведення заходу та приймуть заявку на оренду конференц-залу за телефонами:

+38 050 355 34 43
+38 068 523 08 80
+38 063 523 48 27

Ви можете також відправити запит на

e-mail: office@ukrndisvd.com.ua