Російські казки

Після видання збірки «Кримськотатарські казки», що була першою в серії «Чарівний світ», світ побачила книжка «Російські казки». До збірки ввійшли казки класика світової літератури російського поета Олександра Сергійовича Пушкіна в неперевершених класичних перекладах українських поетів Наталі Забіли і Максима Рильського. Ілюстрації до цієї збірки виконані талановитим художником Михайлом Гутманом, який виконав сюжетні картинки не на одну сторінку, а на весь розворот.

«Російські казки» будуть цікавими, пізнавальними та повчальними для маленьких читачів. Прочитавши цю книжку, малята побувають у гостях у царя Салтана, князя Гвідона, царівни Лебедиці; дізнаються секрет казкового дзеркальця про наймилішу та найгарнішу царівну; відвідають тридев’яте царство царя Дадона. Ця книжка відкриє перед маленькими читачами чарівний світ пригод преславних героїв мудрих казок великого російського поета Олександра Пушкіна.

Серією дитячих казок «Чарівний світ» ми презентуємо якісно новий підхід до оформлення та видання дитячої літератури, використовуючи світові тенденції книговидання. По-перше, кожен розворот книжки ілюстрований. А в кожній збірці не мало не багато – 128 сторінок. По-друге, для того щоб фарби на малюнках були яскравими і насиченими, використано австрійський папір «Артік Воліум», на якому малюнки виглядають об’ємними. Окрім цього, на обкладинці книжки використані елементи вибіркового лакування. По-третє, книжка відповідає всім стандартам та гігієнічним вимогам до оформлення дитячої літератури, що діють в Україні. По-четверте, на кожному розвороті книжки не допускається друк тексту на малюнках. По-п’яте, фон під текстом обраний такої щільності, яка не заважає дитині читати текст. Приємно здивує і ціна книжок.

Вартість книжки – 120 грн

Є у наявності