Кримськотатарські казки

Книжка «Кримськотатарські казки» – збірник, до якого ввійшли 14 казок. Ілюстрації до цієї збірки виконані талановитими художницями Катериною та Тетяною Очередько. Перед художницями ставилося завдання виконати сюжетні картинки не на одну сторінку, а на весь розворот.

«Кримськотатарські казки» відкриють перед маленькими читачами світ неймовірних казкових історій про приборкувача джинів; про хлопчика, який розумів мову птахів; про чарівне золоте яблуко; про мудрого їжачка, завдяки якому люди навчилися будувати човни; а також про мудрого віслюка, який врятував падишаха від небезпеки; про місто сімдесяти ремесел; про справедливого правителя Асана; історію про сміливого хлопчика Аліма, який відважився пройти чималі випробовування, щоб прогодувати своїх братів і сестер. Малюки дізнаються повчальну історію про те, до чого призводе жадібність у казці про Скупого та Скнару; легенду про страшного залізного дракона, який знищив багато сіл та міст, та про сміливу дівчину Гульджіан, яка своєю сміливістю врятувала від загибелі свій народ; повчальну історію про жадібного багача та юнака Делі Кая, який вирішив його провчити та багато інших легенд.

Казки будуть цікавими, пізнавальними та повчальними для маленьких читачів. Зі збірки малюки почерпнуть знання про побут, звичаї та традиції кримськотатарського етносу, який є складовою багатомільйонного народу України.

«Кримськотатарські казки» – перша книжка серії «Чарівний світ». Цією серією дитячих казок ми презентуємо якісно новий підхід до оформлення та видання дитячої літератури, використовуючи світові тенденції книговидання. По-перше, кожен розворот книжки ілюстрований. А в кожній збірці не мало не багато – 128 сторінок. По-друге, для того щоб фарби на малюнках були яскравими і насиченими, використано австрійський папір «Артік Воліум», на якому малюнки виглядають об’ємними. Окрім цього, на обкладинці книжки використані елементи вибіркового лакування. По-третє, книжка відповідає всім стандартам та гігієнічним вимогам до оформлення дитячої літератури, що діють в Україні. По-четверте, на кожному розвороті книжки не допускається друк тексту на малюнках. По-п’яте, фон під текстом обраний такої щільності, яка не заважає дитині читати текст. Приємно здивує і ціна книжок.

Нема в наявності