Передача ТУ на етикетково-пакувальну продукцію

«УкрНДІСВД» є розробником та власником технічних умов «Етикетки для пакування харчових продуктів, медичних препаратів, господарчих товарів, сувенірів» та змін № 1–7 до них, які зареєстровані за встановленим порядком. Ці технічні умови поширюються на етикетки для пакування харчових продуктів, медичних препаратів (без безпосереднього контакту фарбових відбитків із харчовими продуктами або медичними препаратами), господарчих товарів, сувенірів, квітів, парфумів, приладів, виробів тощо; які виступають як засіб ідентифікації та носій інформації про товари та їх виробників; призначені для пакування, етикетування, обандеролювання та загортання товарів. Технічні умови мають необмежений термін дії.

«УкрНДІСВД», як власник зазначених технічних умов, має право передавати їх на договірних засадах у користування компаніям-виробникам етикетково-пакувальної продукції. На сьогодні вже понад 30 підприємств поліграфічної галузі є користувачами технічних умов на етикетки, розроблених «УкрНДІСВД».

Технічні умови на етикетки є обов’язковим документом компанії-виробника даного виду продукції. Вони є невід’ємною частиною серійного виробництва етикетки.

Ми завжди готові надати Вам консультативну та практичну допомогу з питань отримання в користування технічних умов на етикетки та змін до них. Для отримання консультації звертайтеся за телефонами:

 +38 063 523 48 27
+38 097 388 62 01

Або відправляйте запит на

e-mail: office@ukrndisvd.com.ua