20150723_0844291

«УкрНДІСВД» – 55 років успішної діяльності на поліграфічному ринку України

Цьогоріч «УкрНДІСВД» виповнюється 55 років від дати заснування. Український науково-дослідний інститут спеціальних видів друку був створений у далекому 1960 р. З того часу й дотепер діяльність інституту спрямована на розвиток спеціальних видів друку – дослідження та розробки техніки, матеріалів і технологій трафаретного, флексографічного, офсетного, тампонного та інших способів друку з метою поліграфічного оформлення тари, паковань, промислових виробів, виготовлених з паперу, картону, полімерних, металевих, дерев’яних та інших матеріалів.

За цей час в інституті сконструйовано близько 50 видів поліграфічного обладнання, винайдено понад 50 серій друкарських фарб; розроблено майже 100 видів нормативних документів; проведено численні експертизи якості друкованої продукції та лакофарбових матеріалів, автентичності бланків цінних паперів і документів суворого обліку та звітності; організовано десятки науково-практичних конференцій та семінарів, у тому числі й міжнародних; здійснено додрукарську підготовку та тиражування різних типів видань, зокрема дитячих казок серії «Чарівний світ». Новизна та оригінальність розробок науковців інституту підтверджена понад 100 патентами України на винаходи.

На сьогодні «УкрНДІСВД» залишається єдиною в Україні науково-дослідною установою, яка розробляє та реалізує комплексні науково-технічні програми щодо створення друкарських фарб нового покоління для різних способів друку, а також нормативних документів для поставлення на виробництво різноманітної поліграфічної продукції та матеріалів.

Протягом усього часу існування політика «УкрНДІСВД» спрямована на розроблення та виготовлення якісної продукції, постійне підвищення її якості та конкурентоспроможності, освоєння нових технологій виробництва фарб, гнучку цінову політику та високу культуру обслуговування клієнтів. Висока якість фарб виробництва «УкрНДІСВД» є головною умовою понад півстолітньої присутності на поліграфічному ринку, стабільності економічного становища та подальшого розвитку підприємства.